Home

syndróm nezávisle nespočetný бароко тенис burgundské spolupracovať veľa

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина  Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като  загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и

Тенис клуб „Бароко“ приема начинаещите на ITL - Interactive-Tennis.com

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Състезателите на Барокко  спорт, спечелиха едно първо и две втори места, на първия турнир от веригата  Kinder+ 🏆🏆🏆 Дамян Аврамовкси спечели първо място, на турнира до
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Състезателите на Барокко спорт, спечелиха едно първо и две втори места, на първия турнир от веригата Kinder+ 🏆🏆🏆 Дамян Аврамовкси спечели първо място, на турнира до

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира  членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888  311 838 | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888 311 838 | Facebook

Тенис кортове

Новини - Българска федерация по тенис

ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис  до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

7 българчета се класираха за втория кръг на Бароко Къп 2019

Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко  спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and  Play
Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - PA  media
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - PA media

Ивайло Керемедчиев е шампион на Държавен турнир по тенис за мъже в Хасково  - Tribune.bg
Ивайло Керемедчиев е шампион на Държавен турнир по тенис за мъже в Хасково - Tribune.bg

Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and  Play
Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and Play

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"